Najčastější dotazy

Nevíte si s něčím rady? Přečtěte si seznam nejčastějších dotazů nebo nás kontaktujte.

Má pro mě Datadepo smysl pokud mám třeba jen jednoho dodavatele?

Datadepo není pouhým agregátorem dat. Má i spoustu dalších funkcí a výhod, které vám usnadní práci i s menším počtem dodavatelů nebo produktů. Navíc nikdy nevíte, kdy se v budoucnu domluvíte s dalším dodavatelem a je dobré být na tuto situaci připraven.

Chtěl bych začít Datadepo využívat. Jak mám postupovat?

Pokud ještě nemáte účet tak si ho založte. Vše si zdarma vyzkoušíte a proklikáte. Pokud se vám Datadepo zalíbí a budete chtít napojit dodavatele, kontaktujte nás. Domluvíme se na dalším postupu a poradíme i s následným propojením na váš e-shop.

Mám dodavatele, který poskytuje automatický feed. Co ode mě budete potřebovat?

K napojení dodavatele potřebujeme informace o poskytovaném způsobu přenosu dat. Nejčastěji se jedná o XML nebo CSV soubory. Někteří dodavatelé používají i webové služby jako SOAP nebo XML-RPC. Kontaktujte přímo svého dodavatele, nebo nám pouze zašlete emailový kontakt na dodavatele a my se pokusíme vše potřebné zjistit za vás.

Můj dodavatel nemá na produkty automatický feed. Mohu produkty do Datadepa dostat i jiným způsobem?

Pro takové případy poskytuje Datadepo možnost importu produktů přes excel soubory. Stačí vyplnit předpřipravený excel (import-ukazka-datadepo.xlsx) vašimi produkty a naimportovat je do Datadepa.

Kolik budu za Datadepo platit?

Pokud budete chtít napojit dodavatele s elektronickými daty, platí se jednorázová částka za každého dodavatele. Dále se platí pouze měsíční paušál podle počtu produktů ve vaší databázi. Vše si jednoduše spočítejte v sekci ceník.

Kdy začnu za Datadepo platit?

Pravidelný měsíční paušál účtujeme až skutečně spuštěným e-shopům. Poskytneme vám tedy dostatek času vše si v klidu připravit. Jednorázové poplatky za dodavatle fakturujeme ihned po jejich implementaci.

Chtěli byste vědět více?